Clay Ketter, Orange right

Clay Ketter, Orange right
Clay Ketter, Orange right

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

CLAY KETTER
född 1961
Orange right
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 2012. Blandteknik på pannå, 74 x 70 cm.

127

2015-11-10