Antanas Sutkus, JP Sartre och Simone de Beauvoir

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ANTANAS SUTKUS
Litauen, född 1939
JP Sartre och Simone de Beauvoir, Nida 1965
Signerad på baksidan Antanas Sutkus. Gelatinsilverfotografi, 41 x 56 cm.
Signed verso. Gelatin silver print.
PROVENIENS
Inköpt direkt från fotografen av nuvarande ägare

141

2015-11-10