LISA JOHANSSON-PAPE. Golvlampor, ett par, Stockmann Orno, modell 30-058, 1900-talets mitt.
| Valmis | 19 Sep 2025 19:30 CEST |
| Objektsnummer | 4453533 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Jämnt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4453533 |
| Ei myyty | |
| Päättyy | Valmis |
Jämnt bruksslitage.