LISA JOHANSSON-PAPE. Golvlampor, ett par, Stockmann Orno, modell 30-058, 1900-talets mitt.
| Closed | 19 Sep 2025 19:30 CEST |
| Objektsnummer | 4453533 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Jämnt bruksslitage.
| Objektsnummer | 4453533 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Jämnt bruksslitage.