GRETA GERELL. "Stenig grund" Karlsö, olja på pannå, signerad och daterad -49.
| Valmis | 24 Aug 2025 18:17 CEST |
| Objektsnummer | 4449386 |
| Korkein tarjous | 2 422 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram, ytsmuts.
| Objektsnummer | 4449386 |
| Päättyy | Valmis |