GRETA GERELL. "Stenig grund" Karlsö, olja på pannå, signerad och daterad -49.
| Closed | 24 Aug 2025 18:17 CEST |
| Objektsnummer | 4449386 |
| Sold for | 2 422 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram, ytsmuts.
| Objektsnummer | 4449386 |
| Sold for | 2 422 SEK |
| Ends in | Closed |