HENRY BOWSER WIMBUSH (STORBRITTANIEN 1861-1943). Motiv av fiskare, akvarell, signerad.
| Valmis | 26 Jul 2025 18:00 CEST |
| Objektsnummer | 4420086 |
| Korkein tarjous | 476 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4420086 |
| Korkein tarjous | 476 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.