HENRY BOWSER WIMBUSH (STORBRITTANIEN 1861-1943). Motiv av fiskare, akvarell, signerad.
| Closed | 26 Jul 2025 18:00 CEST |
| Objektsnummer | 4420086 |
| Sold for | 476 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4420086 |
| Sold for | 476 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.