GUNNAR NYLUND. Figurin, ekorre, glaserat stengods, Rörstrand, numrerad 124/500.
| Valmis | 20 Jul 2025 20:05 CEST |
| Objektsnummer | 4411660 |
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4411660 |
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksskick.