GUNNAR NYLUND. Figurin, ekorre, glaserat stengods, Rörstrand, numrerad 124/500.
| Vollendet | 20 Jul 2025 20:05 CEST |
| Objektsnummer | 4411660 |
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4411660 |
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksskick.