DÖRRÖVERSTYCKE, dekordel, 1700-tal.
| Valmis | 02 Aug 2025 11:37 CEST |
| Objektsnummer | 4411451 |
| Korkein tarjous | 1 113 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Skador, färgbortfall, hål för montering.
| Objektsnummer | 4411451 |
| Päättyy | Valmis |