DÖRRÖVERSTYCKE, dekordel, 1700-tal.
| Closed | 02 Aug 2025 11:37 CEST |
| Objektsnummer | 4411451 |
| Sold for | 1 113 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Skador, färgbortfall, hål för montering.
| Objektsnummer | 4411451 |
| Sold for | 1 113 SEK |
| Ends in | Closed |