ZODIAC, armbandsur, Grandrally, stål, 2000-tal.
| Valmis | 27 Aug 2025 19:33 CEST |
| Objektsnummer | 4403431 |
| Korkein tarjous | 2 701 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Troligen utgånget batteri. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.