ZODIAC, armbandsur, Grandrally, stål, 2000-tal.
| Closed | 27 Aug 2025 19:33 CEST |
| Objektsnummer | 4403431 |
| Sold for | 2 701 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Troligen utgånget batteri. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.