OLLE HJORTZBERG. Olja på pannå, signerad.
| Valmis | 21 Aug 2025 15:34 CEST |
| Objektsnummer | 4401697 |
| Korkein tarjous | 5 589 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4401697 |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt ytslitage.