OLLE HJORTZBERG. Olja på pannå, signerad.
| Closed | 21 Aug 2025 15:34 CEST |
| Objektsnummer | 4401697 |
| Sold for | 5 589 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4401697 |
| Sold for | 5 589 SEK |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt ytslitage.