OMEGA, armbandsur, 14K guld, 1930-tal.
| Valmis | 17 Jul 2025 22:08 CEST |
| Objektsnummer | 4399567 |
| Korkein tarjous | 9 148 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.