OMEGA, armbandsur, 14K guld, 1930-tal.
| Closed | 17 Jul 2025 22:08 CEST |
| Objektsnummer | 4399567 |
| Sold for | 9 148 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.