MATTA, Rölakan, signerad GB, 1900-talets mitt.
| Valmis | 28 Jul 2025 18:06 CEST |
| Objektsnummer | 4395579 |
| Korkein tarjous | 1 725 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, fläckar.
| Objektsnummer | 4395579 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, fläckar.