MATTA, Rölakan, signerad GB, 1900-talets mitt.
| Closed | 28 Jul 2025 18:06 CEST |
| Objektsnummer | 4395579 |
| Sold for | 1 725 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, fläckar.
| Objektsnummer | 4395579 |
| Sold for | 1 725 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, fläckar.