THOMAS SANDELL. Fåtöljer, 3 st , "Vågö", IKEA PS kollektion, plast.
| Valmis | 09 Jul 2025 21:19 CEST |
| Objektsnummer | 4395490 |
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, märken.
| Objektsnummer | 4395490 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, repor, märken.