THOMAS SANDELL. Fåtöljer, 3 st , "Vågö", IKEA PS kollektion, plast.
| Closed | 09 Jul 2025 21:19 CEST |
| Objektsnummer | 4395490 |
| Sold for | 1 100 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, märken.
| Objektsnummer | 4395490 |
| Sold for | 1 100 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, repor, märken.