OKÄND KONSTNÄR, Landskapsmålning, England 1800-tal.
| Valmis | 12 Jul 2025 18:15 CEST |
| Objektsnummer | 4394822 |
| Korkein tarjous | 2 700 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ytsmuts, krackelerad, retuscher, ytrepa.
| Objektsnummer | 4394822 |
| Päättyy | Valmis |