OKÄND KONSTNÄR, Landskapsmålning, England 1800-tal.
| Vollendet | 12 Jul 2025 18:15 CEST |
| Objektsnummer | 4394822 |
| Höchstes Gebot | 2 700 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ytsmuts, krackelerad, retuscher, ytrepa.
| Objektsnummer | 4394822 |
| Endet in | Vollendet |