SOFFBORD, päronträ, 1900-tal.
| Valmis | 23 Jul 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4391148 |
| Korkein tarjous | 8 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Smärre bruksslitage. Enstaka fläckar och märken.
| Objektsnummer | 4391148 |
| Päättyy | Valmis |