SOFFBORD, päronträ, 1900-tal.
| Vollendet | 23 Jul 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4391148 |
| Höchstes Gebot | 8 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Smärre bruksslitage. Enstaka fläckar och märken.
| Objektsnummer | 4391148 |
| Endet in | Vollendet |