TAKLAMPA, glas och metall, 1950/60-tal.
| Valmis | 18 Jul 2025 21:48 CEST |
| Objektsnummer | 4377723 |
| Korkein tarjous | 401 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, repor. Ej funktionstestad.
| Objektsnummer | 4377723 |
| Korkein tarjous | 401 SEK |
| Päättyy | Valmis |