TAKLAMPA, glas och metall, 1950/60-tal.
| Closed | 18 Jul 2025 21:48 CEST |
| Objektsnummer | 4377723 |
| Sold for | 401 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, repor. Ej funktionstestad.
| Objektsnummer | 4377723 |
| Sold for | 401 SEK |
| Ends in | Closed |