JOSEF FRANK. bordslampa, Firma Svenskt Tenn, mässing, modellnummer 2388, läderlindad stam, medföljande skärm.
| Valmis | 27 Jul 2025 19:06 CEST |
| Objektsnummer | 4374061 |
| Korkein tarjous | 5 003 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage på lädret, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas, repor, bruksslitage.