JOSEF FRANK. bordslampa, Firma Svenskt Tenn, mässing, modellnummer 2388, läderlindad stam, medföljande skärm.
| Closed | 27 Jul 2025 19:06 CEST |
| Objektsnummer | 4374061 |
| Sold for | 5 003 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage på lädret, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas, repor, bruksslitage.