EUGEN TROST. Tv-kopp, Gefle Porslinsfabrik, flintgods, handmålad dekor. 1900-talets mitt.
| Valmis | 23 Jun 2025 15:54 CEST |
| Objektsnummer | 4356695 |
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4356695 |
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.