EUGEN TROST. Tv-kopp, Gefle Porslinsfabrik, flintgods, handmålad dekor. 1900-talets mitt.
| Vollendet | 23 Jun 2025 15:54 CEST |
| Objektsnummer | 4356695 |
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4356695 |
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.