HJALMAR JONASSON, collier, silver med fasettslipad bergkristall, Lund, 1920-tal.
| Valmis | 22 Jul 2025 20:59 CEST |
| Objektsnummer | 4352000 |
| Korkein tarjous | 1 917 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Otydliga stämplar.
| Objektsnummer | 4352000 |
| Päättyy | Valmis |