HJALMAR JONASSON, collier, silver med fasettslipad bergkristall, Lund, 1920-tal.
| Vollendet | 22 Jul 2025 20:59 CEST |
| Objektsnummer | 4352000 |
| Höchstes Gebot | 1 917 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Otydliga stämplar.
| Objektsnummer | 4352000 |
| Endet in | Vollendet |