EINAR NERMAN. Olja på pannå, signerad.
| Valmis | 29 Jun 2025 18:49 CEST |
| Objektsnummer | 4339811 |
| Korkein tarjous | 4 995 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Ställvis krackeleringar. Mindre fläckar.
| Objektsnummer | 4339811 |
| Päättyy | Valmis |