EINAR NERMAN. Olja på pannå, signerad.
| Vollendet | 29 Jun 2025 18:49 CEST |
| Objektsnummer | 4339811 |
| Höchstes Gebot | 4 995 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Ställvis krackeleringar. Mindre fläckar.
| Objektsnummer | 4339811 |
| Endet in | Vollendet |