STOLAR, 6 st, orkestermodell, stapelbara, bok/björk.
| Valmis | 19 Jun 2025 21:50 CEST |
| Objektsnummer | 4324497 |
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, sprickor, märken, mindre skador.
| Objektsnummer | 4324497 |
| Päättyy | Valmis |