STOLAR, 6 st, orkestermodell, stapelbara, bok/björk.
| Vollendet | 19 Jun 2025 21:50 CEST |
| Objektsnummer | 4324497 |
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, sprickor, märken, mindre skador.
| Objektsnummer | 4324497 |
| Endet in | Vollendet |