CHARLOTTE WAHLSTRÖM. Kustbild med solbelysta talltoppar, olja på pannå, signerad.
| Valmis | 15 Jun 2025 15:23 CEST |
| Objektsnummer | 4319454 |
| Korkein tarjous | 8 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ei huomatuksia.
| Objektsnummer | 4319454 |
| Päättyy | Valmis |
Ei huomatuksia.