CHARLOTTE WAHLSTRÖM. Kustbild med solbelysta talltoppar, olja på pannå, signerad.
| Closed | 15 Jun 2025 15:23 CEST |
| Objektsnummer | 4319454 |
| Sold for | 8 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
No remarks.
| Objektsnummer | 4319454 |
| Sold for | 8 200 SEK |
| Ends in | Closed |
No remarks.