LISA LARSON. Väggrelief, "Tuppfågel", stengods, Gustavsberg.
| Valmis | 20 Jul 2025 18:16 CEST |
| Objektsnummer | 4319305 |
| Korkein tarjous | 4 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, nagg.
| Objektsnummer | 4319305 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, nagg.