LISA LARSON. Väggrelief, "Tuppfågel", stengods, Gustavsberg.
| Vollendet | 20 Jul 2025 18:16 CEST |
| Objektsnummer | 4319305 |
| Höchstes Gebot | 4 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, nagg.
| Objektsnummer | 4319305 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage, nagg.