JENS JUUL EILERSEN. Hörnsoffa, Danmark, 2000-tal.
| Valmis | 29 Jun 2025 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 4314098 |
| Korkein tarjous | 7 511 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken, fläckar.
| Objektsnummer | 4314098 |
| Päättyy | Valmis |
Slitage, märken, fläckar.