JENS JUUL EILERSEN. Hörnsoffa, Danmark, 2000-tal.
| Vollendet | 29 Jun 2025 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 4314098 |
| Höchstes Gebot | 7 511 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken, fläckar.
| Objektsnummer | 4314098 |
| Endet in | Vollendet |
Slitage, märken, fläckar.