KLAFFBORD, barockstil, ek, 1900-tal.
| Valmis | 02 Jul 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4312411 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken, fläckar.
| Objektsnummer | 4312411 |
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Slitage, märken, fläckar.