KLAFFBORD, barockstil, ek, 1900-tal.
| Vollendet | 02 Jul 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4312411 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, märken, fläckar.
| Objektsnummer | 4312411 |
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Endet in | Vollendet |
Slitage, märken, fläckar.