BERT HÅGE HÄVERÖ. Blidösund, signerad, färglitografi.
| Valmis | 22 May 2025 16:22 CEST |
| Objektsnummer | 4292406 |
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4292406 |
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.