BERT HÅGE HÄVERÖ. Blidösund, signerad, färglitografi.
| Closed | 22 May 2025 16:22 CEST |
| Objektsnummer | 4292406 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4292406 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.