SMYCKEUR, Alliance, 1940-tal, 14K, länk i 18K guld.
| Valmis | 29 May 2025 18:11 CEST |
| Objektsnummer | 4285991 |
| Korkein tarjous | 7 600 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.