SMYCKEUR, Alliance, 1940-tal, 14K, länk i 18K guld.
| Closed | 29 May 2025 18:11 CEST |
| Objektsnummer | 4285991 |
| Sold for | 7 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.